• Tenisový turnaj o pohár riaditeľky školy

• V posledné júnové dni školského roku sa konal v našej škole tradičný Tenisový turnaj o pohár riaditeľky školy.

Hralo sa v dvoch kategóriách. Do obidvoch sa zapojilo 21 žiakov.

• Oznam

• Prosíme všetkých, ktorí nemajú uhradené platby za záujmové útvary (krúžky), aby tak urobili do konca týždňa.

• Okresné kolo v ľahkej atletike - 1. a 2. ročník

• 12 žiakov z prvého a druhého ročníka reprezentovalo našu základnú školu v Okresnom kole  v ľahkej atletike, ktoré sa konalo pod záštitou CVČ DOMINO. Súťaž prebiehala i tentokrát na športoviskách ZŠ Janka Alexyho, vo Zvolene. Žiaci súťažili v behu, v skoku do diaľky a v hode vortexom.

Dvaja žiaci boli úspešní a podarilo sa im umiestniť na medailových stupienkoch.

Viktória Gunárová z druhého ročníka obsadila 2. miesto v skoku do diaľky.

Hviezdou bol Tomáš Takács, tiež z druhého ročníka, ktorý obsadil v behu na 50 metrov 2. miestov skoku do diaľky mu patrilo 1. miesto.

Srdečne blahoželáme.

• Okresné kolo v ľahkej atletike - 5., 6. a 7. ročník

• 30. mája 2024 sa uskutočnilo Okresné kolo v ľahkej atletike, ktorého organizátorom je Centrum voľného času DOMINO. Súťaž prebiehala v športovom areáli ZŠ Janka Alexyho, vo Zvolene. Našu základnú školu reprezentovalo 10 žiakov, ktorí súťažili v rôznych disciplínach.

Michal Ďurovič zo siedmej triedy sa umiestnil na prvom mieste v hode kriketovou loptičkou.

• Na známosť sa dáva

• Milí žiaci,

srdečne Vás všetkých pozývame na KARNEVAL. Pozvanie platí aj pre žiakov druhého stupňa, ktorí vždy prekvapia nápaditými maskami.

Karneval sa uskutoční v posledný júnový týždeň. Informácie na plagáte.

• Žiacka olympiáda Mikroregiónu Pliešovská kotlina

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Žiacka olympiáda Mikroregiónu Pliešovská kotlina.

31. mája 2024 sa konal 15. ročník Žiackej olympiády. Už týždeň predtým, 24. mája, sa v telocvični našej základnej školy uskutočnili florbalové zápasy. V piatok, 31. mája, v našom športovom areály prebiehali súťaže v rôznych disciplínach. Predchádzalo im slávnostné zahájenie olympiády. Potom už žiaci ukázali svoje športové danosti a bojovali o umiestnenie na najlepších miestach. Sprevádzalo ich slnečné počasie a povzbudzovanie spolužiakov.