• OZNAM - ŠKD

• Od pondelka 12.9.2022 bude prevádzka v školskom klube detí už od 6:15 hod.

• Vážení rodičia,

srdečne Vás pozývame na plenárne zasadnutie ZRŠ, ktoré sa bude konať dňa 12.09.2022 o 16:30 hod. vo vestibule školy. Po jeho skončení nasleduje triedne ZRŠ o 17:00 hod.

• Základy umeleckej fotografie.

• Novinka v CVČ Slávik.

Rád fotíš? Zaujíma ťa fotografovanie? Chceš fotografovať ale nemáš základy fotografovania a nevieš ako na to? Na krúžku umeleckej fotografie sa to všetko naučíš! Príď medzi nás! Tešíme sa na teba! Ivka a kolektív.

• Digitálny krúžok pre II. stupeň.

• Novinka v CVČ Slávik

Pracuješ rád na počítači? Chceš sa naučiť nové veci? Máš záujem získať zručnosť pri práci s CANVOU, PADLETOM, STORYMAPS ? Potom je náš krúžok pre teba! Tešíme sa na vás! Mirka a kolektív.

• Predstavujeme nové záujmové útvary v CVČ Slávik.

UMELECKÝ ATELIÉR pre I. a II. stupeň - (tvorivé dielne + výtvarná výchova + figurálne kreslenie)

Mílé deti a žiaci, čakajú na vás hodiny plné spontánnosti, sebavyjadrovania a slobody pri kreativite.

Ak sa nebojíš zašpiniť a máš v sebe skrytého umelca, my ti ho pomôžeme prebudiť na našom krúžku.

Pre tých čo sa chcú zamerať na umelecké vzdelanie aj na strednej škole sú pripravené hodiny

figurálneho kreslenia a základy na príjímacie pohovory na umeleckú školu. Tešíme sa na vás -  Radka a Ivka.

• Oznam - Dobronka

• Oznam  DFS-Dobronka

Dobronka bude aj v tomto šk.roku pracovať ako záujmový útvar v školskom klube. Bude prebiehať každú stredu v čase od 15,00 do 16,00 hod. V prípade záujmu, je potrebné vypísať prihlášku. Táto bude k dispozícii na ZRŠ- ŠKD 8.9.2022, alebo si ju môžete stiahnuť tu:Prihlaska-Dobronka.pdf

• ZRŠ v ŠKD a CVČ-Slávik