• Poďakovanie

Chceme sa i touto cestou poďakovať rodine Hudákovej (Mlynská ul.) za sponzorský dar vo forme občerstvenia a sladkostí pre deti na Mikulášsku diskotéku.

• Mikulášska diskotéka

Milí žiaci,

po dlhom čase sa opäť môžeme stretnúť na spoločnej akcii. Mikulášska diskotéka bude plná hudby, tanca a rôznych aktivít. A keďže Mikuláš nie je len pre tých menších, tak aj žiaci druhého stupňa môžu prísť od 15.hodiny a spoločne sa zabaviť. Viac informácií sa dozviete na plagáte.

Tešíme sa na Vás všetkých!

• Poďakovanie

Ďakujeme našim deťom, ktoré sa zapojili do jesennej burzy - Dajme veciam druhú šancu. Dokázali sa vzdať svojich hračiek a výťažok z predaja v sume 120,00 € venovali zvieratkám do karanténnej stanice vo Zvolene.

Naše veľké ,,ĎAKUJEME" patrí žiačke siedmeho ročníka Saške Šebovej, členke žiackeho perlamentu, ktorá aktívne pomáhala pri organizácii burzy a podávala všetkým výborný čajík, ktorý nám zabezpečila pani vedúca ŠJ, A. Luciaková. ĎAKUJEME VŠETKÝM!

• OZNAM ZRŠ

Vážení rodičia,

dňa 21.11.2022 od 16.00 do 18.00 sa uskutoční konzultačné alebo triedne ZRŠ.

• DETSKÁ BURZA

Detská burza je v našej škole tradíciou. Ani tento školský rok nebude výnimkou.

Akcia je určená všetkým žiakom. Určite sa u každého z Vás nájde hračka, s ktorou sa už nehráte, kniha, ktorú už nečítate. Alebo iná zaujímavá vec, ktorú nepotrebujete, ale ktorá môže potešiť iných.

Okrem toho sme sa rozhodli, že i my pomôžeme iným. A síce zvieratám bez domova. Finančný výťažok z dobrovoľných príspevkov pôjde do zvieracieho útulku vo Zvolene. Zvieratám, ktorým aspoň touto cestou môžeme pomôcť.

Vážení rodičia, milí žiaci,

pozývame Vás k televíznym obrazovkám. V sobotu o 8.30 na RTVS 2 v relácii Televíkend naši žiaci spolu s pánom starostom predstavia Náučný chodník v Dobrej Nive.

• Čarovná záhrada

To, že žiaci našej školy sú talentovaní, vieme všetci. Platí to aj vo výtvarnej tvorbe. Počas septembra vytvárali žiaci práce na tému Čarovná záhrada. Ako si ju predstavujú si môžete pozrieť na našej webovej stránke, v časti Detská tvorba.

Teší nás, že žiačka 7. triedy, Bianka Budová, získala ocenenie vo svojej kategórii.

• OZNAM ŠKD

Oznamujeme rodičom, že z dôvodu nízkeho počtu prihlásených detí počas jesenných prázdnin prevádzka v školskom klube detí nebude.

Mgr.Kvetoslava Babiaková

• OZNAM CVČ.

Zajtra 19.10.2022 o 14:00 hod. do 16:00 hod. sa uskutoční celoškolská akcia - Tekvičkový deň, preto krúžky : Tenis-Bedminton, Digitálny krúžok, Kurz varenia nebudú.

Teší sa na Vás, na tekvičkovom popoludní, kolektív pedagógov.

Mgr. R. Mikulová

Vážení rodičia,

srdečne Vás pozývame na plenárne zasadnutie ZRŠ, ktoré sa bude konať dňa 12.09.2022 o 16:30 hod. vo vestibule školy. Po jeho skončení nasleduje triedne ZRŠ o 17:00 hod.

Predstavujeme nové záujmové útvary v CVČ Slávik.

UMELECKÝ ATELIÉR pre I. a II. stupeň - (tvorivé dielne + výtvarná výchova + figurálne kreslenie)

Mílé deti a žiaci, čakajú na vás hodiny plné spontánnosti, sebavyjadrovania a slobody pri kreativite.

Ak sa nebojíš zašpiniť a máš v sebe skrytého umelca, my ti ho pomôžeme prebudiť na našom krúžku.

• Oznam - Dobronka

Oznam DFS-Dobronka

Dobronka bude aj v tomto šk.roku pracovať ako záujmový útvar v školskom klube. Bude prebiehať každú stredu v čase od 15,00 do 16,00 hod. V prípade záujmu, je potrebné vypísať prihlášku. Táto bude k dispozícii na ZRŠ- ŠKD 8.9.2022, alebo si ju môžete stiahnuť tu:Prihlaska-Dobronka.pdf

• Publicita loga